• Volajte: +421 907 736 159
  • Email: kuchynelevice@gmail.com.
  • Pracovná doba: 09:00-17:30

Kuchyne slovenské

  • Home
  • /
  • Kuchyne slovenské

 

Slovenské kuchynské linky.

Robíme za najnižšie ceny v okolí.

Kuchynská linka je základom každej domácnosti. Jej vyhotovenie si vyžaduje zručnosť a dobré nápady. Všetko treba dôkladne premyslieť a pripraviť. Výsledkom sú dokonalé tvary, lahodné farby a na 100% využitý priestor.

Prezentujeme tu niekoľko typov kuchynských liniek, pri ktorých uvádzame aj cenovú ponuku.

Naše kuchyne voláme aj podľa slávnych značiek parfémou. Ich vôňa a sila sa prenáša aj na naše kuchyne. Nezabudnuteľnú silu už musíte cítiť pri prezeraní našich kuchýň.

Vysoký lesk a matné prevedenie kuchynskej linky.
Opačný roh kuchyne
Kuchyňa so zasúvacími dvermi
Kuchyňa vo vysokom lesku
Rovná kuchyňa so zástenou
Rohová kuchynská linka
Rohová kuchyňa so zástenou
Rovná kuchyňa so zástenou
Rohová kuchyňa
Rohová kuchyňa Bergamo
Rohová kuchyňa Vanilka
Kuchyňa Čerešňa
Kuchyňa v tvare U
Kuchyňa s drevenou pracovnou doskou

 

 

Kuchynská linka v kombinácii lesk a matné prevedenie. Pôsobí ladne a jej skrine so vstavanými spotrebičmi a výsuvným košom po celej výške nahradí špajzu. Šuplíky s brzdou a doťahom nemôžu chýbať v novej kuchyni. Cena je primeraná požiadavkám a pohybuje sa okolo 2100,-€.

 

 

 

 

Aj takéto kuchynské linky sa nachádzajú v našom okolí. Zabudovanie spotrebičov a dosť veľká pracovná plocha je výhodou ako u rovných kuchýň. Rúra, myčka a drez sú bežnou súčasťou našej kuchyni. Cena ako od Matela – ale vážne 1200,-€.

 

 

 

 

Zasúvacie dvere čiže roldory nemusia byť len na skriniach a šatníkoch. Aj kuchynská linka s takýmito dvermi má svoje čaro. Veď posúďte sami. Cena 1850,-€

 

 

 

 

 

Kuchynská linka vo vysokom lesku – biely akryl – so zabudovanými spotrebičmi. Aj malé byty, alebo kuchynské priestory môžu zvýrazniť silu kuchyne. Správne prispôsobenie farieb a kontrast dodajú kuchyni ten správny šmrnc. Spisovne si to musíte vysvetliť sami. Cena 860,-€.

 

 

 

 

 

Rovná kuchyňa so zástenou. Moderné prevedenie kuchyne s drevenou štruktúrou pracovnej dosky, zásteny a korpusu skriniek. Cena 1450,-€

 

 

 

 

 

Rohová kuchynská linka – nie je čo dodať. Cena 1650,-€.

 

 

 

 

 

Rohová kuchynská linka s rampou a zástenou. Kuchyňa je v retro štýle a pracovná doska sa ťahá popod okno. Výhoda je veľká pracovná plocha. Cena 1200,-€.

 

 

 

 

 

Rovná kuchyňa so zástenou. Kombinácia bielej farby a devenej pracovnej dosky a zásteny. Cena 1000,-€. Evoboxy a tiché zatváranie dvierok máme na každej kuchynskej linke.

 

 

 

 

Rohová kuchyňa so špajzou a zástenou. Prevedenie vo farbe dreva. Kuchyňa je štylizovaná do malých priestorov. Doťahy s tlmením v cne 950,-€.

 

 

 

 

 

Rohová kuchyňa Bergamo. Kuchyňa spojená s jedálňou. Jej farby v modernom štýle. Cena 1300,-€.

 

 

 

 

 

Rohová kuchyňa Vanilka s kombináciou bordovej farby a tmavého dreva. Výsuvné koše po celej výške nahradia špajzu. Moderné prevedenie do väčších priestorov. Cena 2000,-€.

 

 

 

 

Kuchyňa Čerešňa v tvare U so sporákom v rohu, barovým pultom a stĺpom s košíkmi s rampou tvorí retro kuchyňu do menších priestorov. Je štylizovaná na maximálne pracovné využitie s veľkou pracovnou plochou. Cena 1650,-€.

 

 

 

 

Moderná kuchyňa v tvare U s vysokým leskom. Zabudované spotrebiče, barový pult, doťahy s tlmením na šuplíkoch a dvierkach, kovové úchytky a skrine na potraviny tvoria dokonalú kuchyňu do rodinného domu. Cena 3200,-€ na moderné prevedenie kuchyne.

 

 

 

 

Kuchyňa v tvare U s drevenou pracovnou doskou v matnom prevedení s doťahmi a tlmením v menšom priestore s voľne stojacími spotrebičmi. Cena 1250,-€.