• Volajte: +421 907 736 159
  • Email: kuchynelevice@gmail.com.
  • Pracovná doba: 09:00-17:30

Kuchyne na mieru

Zadarmo nerobíme,                                                                           

ale zato za najnižšie ceny v okolí.

Slovenské  kuchynské

                linky

Kuchynská linka je základom každej domácnosti. Jej vyhotovenie si vyžaduje zručnosť a dobré nápady. Všetko treba dôkladne premyslieť a pripraviť. Výsledkom sú dokonalé tvary, lahodné farby a na 100% využitý priestor.

Kuchynské linky na mieru sú v dnešnej dobe to pravé pre Vaše bývanie. Je veľký výber materiálov, z ktorých sa dá vyrobiť nádherná kuchyňa podľa potreby použitia.

Široká škála farieb dodá kuchyni tú pravú atmosféru.Sú vzorkovníky na korpusy skriniek, na dvierka, pracovné dosky a zásteny.

Kovanie v kuchynskej linke je tiež dosť dôležité. Sú rôzne typy na šuplíky, ako aj bočné a dohora otvárateľné dvierka.

Vieme vybrať z lacnejšej, ale aj drahšej ponuky.

Na začiatku treba zmerať priestor, kde bude nová kuchyňa.Rozmery kuchyne rátame vedľa steny na jednu a druhú stranu.Ďalej si rozmiestnime spotrebiče podľa potreby použitia a prispôsobíme ich podľa prípojok na zapojenie.Potom aspoň približne navrhneme skrinky.Presné zameranie kuchyne a navrhnutie spotrebičov a skriniek urobíme spoločne potom, keď prídeme zamerať kuchynskú linku.Tu aj presne navrhneme všetky rozmery skriniek,upresníme materiály, ktoré použijeme a odsúhlasíme si pripojenie na plyn, elektrinu a vodu.Všetky potrebné informácie si upresníme a môžeme začať s výrobou kuchyne.

Naše ruky Vám vyrobia krásu, ktorá sa ocitne vo Vašich domovoch.
Neopísateľný pocit z Vášho rozhodnutia bude mučiť celé okolie a budú závidieť každý detail Vašej novej kuchyne.

Príďte sa presvedčiť.