Objednávky u nás aj cez telefon

Zaoberáme sa výrobou nábytku od roku 2006. Našou prioritou je Vaša spokojnosť.
Či už zariaďujete byt, dom alebo kanceláriu u nás si vždy viete vybrať.
Prednosťou našej firmy je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Samozrejmosťou je aj osobný prístup a vysoká pracovitosť.
Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v danom odbore. Neustále pre Vás sledujeme nové trendy a preto si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky ako klasického, tak aj moderného nábytku. Náš profesionálny tím je vám vždy plne k dispozícii.
V našej predajni nájdete širokú ponuku nábytku ako kuchynské linky, sedacie súpravy, obývacie zostavy, postele, chodby, skrine, stoly, stoličky, komody, písacie a TV stolíky, ako aj garniže. Všetko v najlepších cenách a hlavne na mieru podľa Vašich prianí. Môžete si vybrať tovar v rôznych veľkostiach a v širokej škále farieb. Objavujte krásu a účelnosť našich výrobkov.

Kuchyne nekreslíme, ale vyrábame.

Zmodernizujte sa a ušetrite. Je ten pravý čas.

Pri kúpe kuchynskej linky vyrobenej na mieru ušetríte teraz 30% z ceny, ako inokedy. Možnosť veľkého výberu materiálov a farieb Vám umožní si vybrať naozaj krásnu kuchyňu.Prídeme zdarma zamerať, poradíme s vodou, plynom aj elektrinou, navrhneme ideálne riešenie, po prekonzultovaní vyrobíme, dovezieme a aj namontujeme.
Cenová kalkulácia, 3D návrh a informácie – taktiež zdarma.

Nový rok

prináša aj zľavy na niektoré jedálenské sety.

Meniaci sa rozťahovací stôl vo vysokom lesku.Výška stola je 76cm, hĺbka je 90cm a šírka 180 / 240cm.Set obsahuje 1 stôl a 6 stoličiek.
Kuchynský stôl s farebným sklom.Výška stola je 76cm, hĺbka je 80cm a šírka 140 / 180cm.Set obsahuje 1 stôl a 6 stoličiek.
Kuchynský stôl s farebným pásom.Výška stola je 76cm, hĺbka je 90cm a šírka 180 / 240cm.Set obsahuje 1 stôl a 6 stoličiek.

Tel.: 0907 736 159             od 9:00 do 17:00 hodiny.